40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Maple Leafs” vai “Rangers”?

Toronto, 2:00 @ 19.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Toronto “Maple Leafs” – talantīga un meistarīga komanda, kas labi spēlē regulārajā sezonā, bet “play-off” laikā nav spējusi piepildīt savu potenciālu. Jaunā sezona sākta ar divām uzvarām trīs spēlēs, un visos mačos iemests mazāk par 5,5 vārtiem. Taču – sezonas sākumu savainojuma dēļ izlaida “Maple Leafs” prasmīgākais vārtu guvējs Ostons Metjūzs, kurš nu atgriezīsies ierindā un tiksies pret Ņujorkas “Rangers”.

Iepriekšējos trīs komandu dueļos visos iemesti vismaz astoņi vārti (5:3, 5:4, 6:3). Komandas ir tendētas uz uzbrukumu, un tieši tur slēpjas galvenās zvaigznes. Metjūzs, Mičs Mārners un Džons Tavaress pret Artēmiju Panarinu, Miku Zibanejadu un Aleksi Lafrenjēru. Līdz ar to sagaidu rezultatīvu sniegumu un prognozēju, ka būs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Rangers” uzvara papildlaikā ar 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23