40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: mājās jāturpina krāt punkti

Liverpūle, 18:30 @ 15.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Punktu izteiksmē šī spēle vērtīga būs abām komandām, jo 13. vietā esošā jaunpienācēja “Brentford” tikai par diviem punktiem atpaliek no labāko desmitnieka, tomēr daudz svarīgāka tā būs Liverpūles “Everton”, kas turpina cīņu par palikšanu Anglijas Premjerlīgā. Nedēļas vidū Liverpūles klubam neizdevās izmantot pārsvaru pret “Watford” (0:0), tomēr ieņem 16. vietu un par diviem punktiem apsteidz izkrišanas zonu, turklāt Līdsas “United” ir aizvadījusi par spēli vairāk.

“Everton” pagaidām var elpot mierīgi, un liverpūliešiem būs teicama iespēja nostiprināties drošībā, jo klubu sagaida divas mājas spēles pēc kārtas pret otrā desmitnieka komandām. Lai elpot varētu vēl mierīgāk, “Everton” gan būtu vēlams revanšēties “Brentford” par pirmā apļa zaudējumu izbraukumā (0:1). Pret otro desmitnieku “Brentford” ir izcīnījusi krietni vairāk punktu (26 pret 17), tomēr jāņem vērā, ka “Everton” 15 no tiem ieguvusi tieši savās mājās (5-0-2 pret 0-2-7), kamēr “Brentford” viesos ieguvusi 10 punktus (2-4-2 pret 5-1-2 mājās).

Liverpūles klubam būs mazāk laika atelpai, jo “Brentford” nedēļas vidū nespēlēja, un pret “Watford” atkal zaudēja Feibienu Delfu, tomēr lielāka motivācija tabulā būs labs arguments spēles favorīta lomā likt “Everton”, kas mājās izcīnījis 10 no iepriekšējiem 12 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Brentford” uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Everton" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23