40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Maccabi” atrodas uz laba viļņa

Atēnas, 19:00 @ 29.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgas priekšpēdējās vietas īpašniece Atēnu “Panathinaikos” uzņems Telavivas “Maccabi”, kas pēc izmaiņām turnīra sastāvā nonākusi izslēgšanas spēļu zonā, pašlaik ar 13 uzvarām un 11 neveiksmēm ieņemot sesto pozīciju, bet tikai par uzvaru vairāk ir pērnās sezonas čempionei “Anadolu Efes”.

Lai gan “Maccabi” spēlē izbraukumā, uzskatu, ka komanda ir ļoti labā sportiskajā formā un atrodas uz laba emocionālā viļņa, jo Eirolīgā izcīnītas divas uzvaras pēc kārtas, apspēlējot gan Milānas “Olimpia” un Madrides “Real”.

“Panathinaikos” spēlē brīvu basketbolu, un tādā “Maccabi” jūtas ļoti labi. Tāpat kā pirmajā savstarpējā duelī, arī šoreiz pie panākuma tiks Telaviva, uzvarot ar vismaz divu punktu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 95:83

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Maccabi" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73