40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Lionas “Olympique” apspēlēs “Troyes”

Truā, 20:00 @ 04.02.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Troyes” – Lionas “Olympique” 1:3 (0:1)

Tie laiki, kad Lionas “Olympique” bija septiņkārtēja Francijas čempione, ir tālā, tālā pagātnē – tik tālā, ka maijā apritēs jau 15 gadu kopš iepriekšējā titula. Aizvadot ļoti vāju janvāra pāreju periodu, nupat mājās neuzvarot Brestu (0:0) un Francijas futbola čempionāta tabulā noslīdot uz 10. vietu, neapmierinātība un teju vai bezcerība Lionā ir milzīga, jo kvalificēšanās Eirokausiem nu jau būtu kā brīnums. Tomēr viss arī nav tik dramatiski, kā rāda tabula, – jā, Liona vairs nav Francijas flagmanis un pat ne nākamajā līmenī aiz PSG, taču ar labāku realizāciju, pieredzējušāku aizsardzības līniju un drusciņu veiksmes komanda šobrīd mierīgi būtu varējusi atrasties Eirokausu zonā.

Ja “Troyes” ar 19 punktiem 21 spēlē un piecām neuzvarētām spēlēm pēc kārtas (0-1-4) ieņem 16. vietu reālajā tabulā un pēc xP rādītāja (17,6) ir pat vājākā komanda līgā, tad Lionas “Olympique” vārtus nav ielaidusi septiņos puslaikos pēc kārtas, pamatoti varēja cerēt uz drošām uzvarām gan pār Strasbūru (mājās 1:2, xG starpība +1,12), gan pār Brestu (mājās 0:0, xG starpība +1,81) un pēc xP rādītāja (36,3) ir sestā saturīgākā komanda līgā.

“Troyes” ziemas kalendārs bijis diezgan smags, regulāri tiekoties ar daudz bagātākām un labāk nokomplektētām komandām, – 0:2 un 1:5 pret Lilli, 0:2 pret Marseļu, 1:1 pret Lānsu, 1:4 pret Tulūzu, visās spēlēs arī radot ievērojami mazāk vārtu gūšanas situāciju. Mājas spēle pret Lionu, kurai pirmajā aplī viesos kapitulēja ar 1:4, nesolās būs vieglāka – lionieši par savu vietu tabulā var pateikties spēlēm pret tiešajām konkurentēm (1-3-7 pret labāko devītnieku), kamēr pret apakšējo desmitnieku sakrājusi solīdu bilanci 7-4-1. Ja niknie lionieši mēnešiem ilgos solījumus atgriezties cīņā par Eirokausiem beidzot grib pārvērst darbos, tad ir pēdējais laiks sākt uzvaru sēriju.

Prognozes rezultāts:Precīza
Lionas "Olympique" apspēlēs "Troyes"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90