Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Liepāja” pret “Valmieru”

Liepāja, 15:00 @ 10.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola Virslīgā sestdienas pēcpusdienā ceturto spēli aizvadīs FK “Liepāja” un “Valmiera” FC. Liepājnieki sezonas ievadā aizvadījuši trīs spēles pret Rīgas komandām, bet pārspēt izdevies tikai FK “Metta”, kamēr zaudēts tika RFS un “Riga” FC, savukārt Valmierai uzvara pār RFS, izrauts neizšķirts pret BFC “Daugavpils” un panākums mačā pret FK “Ventspils”.

“Liepājas” 0:4 neveiksme pret RFS ir atkārtots lielākais zaudējums kluba vēsturē. Problēmām aizsardzībā vajadzētu mazināties, jo ierindā, visticamākais, atpakaļ būs kapteinis un vadošais aizsargs Marko Simičs.

“Valmierai” visās spēlēs ir daudz momentu, taču lielu daļu nav izdevies realizēt, tāpēc arī nav izcīnīti visi deviņi punkti. Komanda demonstrē ātru spēli, brīvu, reizēm arī pārdrošu, un tas nozīmē, ka arī Liepājā varētu būt rezultatīvs futbols.

Prognozēju, ka “Valmiera” nezaudēs spēli un abas komandas gūs vārtus.

Prognoze precīza: “Valmiera” uzvara 2:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Valmiera" nezaudēs un abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.26
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84