40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: lieliskā sērija piedzīvos 7. spēli

Milvoki, 2:30 @ 14.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestā spēle pienākusi Austrumu konferences otrās kārtas sērijā starp pašreizējo čempioni Milvoki “Bucks” un Bostonas “Celtics”. Šo abu komandu duelis nav licis vilties, abi šīs nedēļas mači bijuši ļoti interesanti, un Milvoki ar panākumu naktī uz sestdienu var izcīnīt vietu konferences finālā.

Lai gan “Bucks” atrodas vadībā sērijā ar 3-2, šķiet, ka “Celtics” bijusi labāka, īpaši, ja tiek runāts par pēdējām trim spēlēm. Trešās spēles galotni Bostona savā ziņā izgāza, jo pēdējā minūtē bija vadībā, tomēr nespēja realizēt metienus. Ceturtajā mačā komanda lieliski atspēlējās, kamēr piektajā nospēlēja pretēji ceturtajam mačam, nenoturot pēdējā ceturtdaļā divciparu vadību.

Vēl jo vairāk – ja pēdējā minūtē tiktu izcīnīta viena atlēkusī bumba, “Celtics” ļoti iespējams tagad būtu vadībā. Protams, tāds ir sports un visu izšķir sīkumi, tomēr uzskatu, ka Bostonai ir pa spēkam panākt septīto spēli, kurā jau daudz kas var gadīties. Atrašanās Milvoki apgrūtinās “Celtics” uzdevumu, bet, neskatoties uz to, prognozēju, ka Bostona izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Celtics” uzvara 108:95

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Celtics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29