Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: cīņa starp “Ninjas in Pyjamas” un “Complexity”

19:30 @ 15.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pagājušajā turnīrā IEM Summer abas komandas izcīnīja dalīto 7.-8. vietu turnīrā, taču gribētu teikt, ka “Complexity” (14) mani pārliecināja vairāk. “Complexity” ar “Vitality” bija vienīgās komandas, kuras izrādīja pretestību uzvarētājai “Gambit”. Kā zināms, tad “Gambit” diezgan pārliecinoši kopumā uzvarēja IEM Summer.

Pēdējā spēlē NiP (11) zaudēja “Virtus.Pro”, kuri šobrīd mazliet ir kritušies formā un spēlē daudz nepārliecinošāk nekā dažus mēnešus atpakaļ. Pēdējā savstarpējā spēlē šī gada aprīlī NiP uzvarēja “Complexity” 2-1 diezgan tuvā cīņā. Svarīgi piebilst, ka tajā spēlē piedalījās 3 no 5 NiP šodienas spēlētājiem un 4 no 5 “Complexity” spēlētājiem.

Sliekšos uz “Complexity” uzvaru šajā sērijā, jo NiP nav zināms piektais spēlētājs uz prognozes rakstīšanas brīdi. Iepriekš ar viņiem spēlēja “ztr”, pagājušajā turnīrā spēlēja “LNZ” – abi no akadēmijas komandas.

Grūti ticēt, cik labs var būt komandas “map pool” uz BO3 ar ļoti biežām izmaiņām, it īpaši, ja arī “device” pievienojās relatīvi nesen.

Prognozēju, ka “Compexity” uzvarēs sērijā.

Prognoze precīza: “Complexity” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Complexity" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.07
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37