Lestera, 19:00 @ 21.03.2021

Prognoze neprecīza!

Anglijas kausa interesantākais ceturtdaļfināla mačs risināsies svētdien starp “Leiceter City” un “Manchester United”. Apskatot Anglijas Premjerlīgas tabulu, abas komandas atrodas viena otrai blakus – Lestera ir 3. vietā, bet Mančestra par vienu pozīciju augstāk.

“Manchester United” turpina dalību arī UEFA Eiropas līgā un kvalificēšanās ceturtdaļfinālam, pārspējot “Milan”, sniegusi daudz pozitīvu emociju, un lielu jaudu dod arī Pola Pogbā atgriešanās laukumā.

“Leicester City” apturējusi negatīvo sēriju, jo uzvarējusi pēdējās divās Premjerlīgas spēlēs, bet pirms tam trīs spēlēs piedzīvojot divus zaudējumus un neizšķirtu.

Kausa specifika ir tāda, ka viss izšķiras vienā spēlē. Negaidu, ka būs rezultatīvs futbols, tāpēc prognozēju, ka būs mazāk par 2,5 vārtiem pamatlaikā un “Manchester United” nezaudēs 90 minūšu laikā.

Prognoze neprecīza: “Leicester City” uzvara 3:1 (1:1)

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognoze: "Manchester United" nezaudēs pamatlaikā + mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.27
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT