Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Legia” un “Wilki Morskie” sāk ceturtdaļfinālu

Varšava, 18:35 @ 01.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Polijas basketbola līgas ceturtdaļfinālu ceturtdienas vakarā uzsāks Varšavas “Legia” un Ščecinas “Wilki Morskie”. Regulārajā sezonā “Legia” ieņēma 2. vietu, savukārt “Wilki Morskie” atradās 7. vietā.

“Legia” komandai ir izveidojies labs kodols, klubs piesaistījis labus leģionārus, ieskaitot Lesteru Medfordu, kurš savulaik spēlēja “VEF Rīga” komandā un šobrīd ir viens no Varšavas līderiem. “Wilki Morskie” sastāvs ir pieredzējis, tomēr sekmes regulārajā sezonā nebija tādas, kādas varētu vēlēties.

Domāju, ka “Legia” uzsāks izslēgšanas spēles ar uzvaru, izcīnot panākumu ar vismaz sešu punktu pārsvaru (handikaps -6). Komanda, kura pirmā izcīnīs divas uzvaras, kvalificēsies pusfinālam, tāpēc domāju, ka jau no pirmajām minūtēm “Legia” maksimāli koncentrēsies, lai nepieļautu nekādus pārsteigumus sērijā.

Prognoze precīza: “Legia” uzvara pagarinājumā ar 98:91

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Legia" handikaps -6
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63