40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Leeds United” apspēlēs “Southampton”

Līdsa, 17:00 @ 25.02.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Leeds United” – “Southampton” 1:0 (0:0)

Anglijas Premjerlīgas blīvajā apakšgalā gaidāma karsta spēle sestdienas vakarā – priekšpēdējā vietā esošā Līdsas “United” uzņems pēdējā vietā esošo “Southampton”, kas atpaliek tikai par punktu, ir tikai uzvaras attālumā no 16. vietas un dažu uzvaru sērijas gadījumā var nokļūt arī krietni tuvāk tabulas vidusdaļai. Abas komandas nupat arī apstiprinājušas jaunus spāņu trenerus – Havi Grasiju un Ruvenu Seljesu.

Līdsas “United” Premjerlīgā nav uzvarējusi jau 10 spēlēs pēc kārtas (0-4-6), taču abu komandu sniegums bijis labāks par rezultātiem tabulā. Sauthemptonas xP rādītājs reālos punktus apsteidz vairāk nekā par sešiem punktiem, bet Līdsas – pat vairāk nekā par deviņiem, un vienības privizoriskajā xP tabulā ieņem attiecīgi 15. un 11. vietu. Abām bijis ļoti daudz minimālu zaudējumu – Līdsa ar vieniem vārtiem zaudējusi astoņreiz un vairāk kā ar vieniem tikai vienreiz, bet Sauthemptona ar vieniem vārtiem zaudējusi pat deviņreiz, taču četrreiz piekāpusies ar vismaz trim vārtiem.

Īsumā, abām komandām, jo īpaši Līdsai, bijis ļoti daudz līdzvērtīgu spēļu, kuras varēja iegrozīties atšķirīgi, bet ar dažiem šādiem rezultātiem pietiktu, lai aina tabulā būtu krietni patīkamāka. Abām komandām šajā spēlē nevarēs palīdzēt virkne spēlētāju, bet mājās nelielā favorītes lomā Grasijas debijā vajadzētu būt Līdsai, kas pirmā apļa savstarpējā cīņā galotnē izlaida divu vārtu pārsvaru (2:2).

Prognozes rezultāts:Precīza
"Leeds United" apspēlēs "Southampton"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90