Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: LBL izšķirošā ceturtdaļfināla spēle

Liepāja, 18:00 @ 23.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pafbet Latvijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā piektdienas vakarā izšķirsies tas, kura komanda spēlēs pusfinālā, jo pēc aizvadītām četrām spēlēm sērijā starp BK “Liepāja” un “Valmiera Glass ViA” rezultāts ir 2-2! Nākamajā kārtā uzvarētāja tiksies ar “VEF Rīga”.

Iniciatīva šobrīd pieder “Valmiera Glass ViA”, jo komanda pirmos divus mačus zaudēja, taču nākamajos divos triumfēja. Valmierai par labu spēlē arī tas, ka sastāvs ir pieredzējušāks nekā BK “Liepāja”, jo gan Kārlim Apsītim, gan Mārim Ziediņam un Ervīnam Jonātam ir krietni lielāka pieredze tieši sezonas izšķirošajos mačos.

Lai gan “uz papīra” par favorīti tiek uzskatīta Liepāja, es abu komandu izredzes vērtēju kā vienlīdzīgas, taču emocionālais pārsvars ir Valmieras pusē, tāpēc prognozēju, ka “Valmiera Glass ViA” uzvarēs.

Prognoze neprecīza: BK “Liepāja” uzvara ar 66:59

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Valmiera Glass ViA" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.20
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89