5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Latvijas – ASV cīņa nebūs rezultatīva

Rīga, 16:15 @ 27.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā hokejā ceturtdien laukumā tiksies ASV un Latvijas izlases. Abas komandas aizvadījušas pa trim spēlēm, taču par punktu vairāk ir mūsējiem, jo spēle ar Kazahstānu nebeidzās pēc 60 minūtēm.

ASV uzskatu par vienu no turnīra labākajām komandām. Viens pats Konors Garlands spēj daudz ko izdarīt, arī jaunais Džeisons Robertsons ir lielisks, tāpat arī vārtsargi, taču Latvijas puiši to visu zina un cītīgi gatavojas mačam, turklāt mūsējiem bija divas dienas, lai izplānotu, kā spēlēt, kamēr amerikāņiem bija par dienu mazāk.

Mačs ir ļoti svarīgs no turnīra tabulas viedokļa, tāpēc uzskatu, ka daudz vārtu nebūs. Divās no trim spēlēm amerikāņi neguva vairāk par trim vārtiem, bet latviešiem pirmajās divās spēlēs pa diviem precīziem metieniem, bet pēdējā – trīs, tiesa, divreiz ripa tika mesta tukšos vārtos.

Prognozēju, ka komandas kopā gūs mazāk par 4,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: ASV uzvara 4:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: kopā mazāk par 4,5 vārtiem
KategorijaHokejs
Koeficients2.12
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Lauris LizbovskisSporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu