40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijas 3×3 izlasei jātiek galā ar Beļģiju

Tokija, 12:40 @ 24.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdien olimpisko spēļu 3×3 turnīru uzsāks Latvijas izlase, kura kopā ar Serbiju ir galvenās favorītes uz triumfu visā turnīrā. Kopumā gan piedalās tikai astoņas valstsvienības, un pirmajā dienā latviešiem jāspēlē gan pret Poliju, gan pret Beļģiju.

Latvijai pret Beļģiju ir jāapliecina favorītes statuss, un mūsu izlasei par labu spēlē tas, kas visi basketbolisti ir profesionāļi un ar neko citu ikdienā nenodarbojas, kamēr citās izlasēs daudzi spēlētāji ikdienā spēlē arī klasisko basketbolu.

Atšķirība starp 3×3 un klasisko 5 pret 5 basketbolu ir liela, jo atšķiras gan laukumi, gan noteikumi, gan citas nianses. Esmu pārliecināts, ka latvieši uzvarēs, tāpēc prognozēju, ka Latvija triumfēs ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: Beļģijas uzvara 21:20

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63