40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijai jāgūst vārti pret itāļiem

Rīga, 16:15 @ 24.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēc vienas dienas atpūtas Latvijas hokeja izlase atkal ķersies klāt pie darbiem un aizvadīs spēli pret Itālijas valstsvienību. Latvijas izlasei pēc pirmajām divām spēlēm ir četri punkti, kas nav slikti, taču vēl pie diviem punktiem varējām tikt pret Kazahstānu, taču tā jau ir vēsture un jākoncentrējas uz nākamo maču.

Itālijas izlases sastāvs neliecina par to, ka komandai būtu jāspēlē pasaules čempionātā, tiesa, par pastarīšiem šajā čempionātā nevar skaļi runāt, jo ļoti interesanti rezultāti ir gan A, gan B grupā. Es būšu ļoti pārsteigts, ja Latvijas izlase neizcīnīs uzvaru, ļoti ticu mūsu puikām.

Vārtu birumam šodienas spēlē vajadzētu būt, taču esmu arī piesardzīgs. Jā, pēc statistikas mums ir laba metienu realizācija, un latviešiem vārti pret itāļiem būs jāgūst. Mūsējo kontā varētu būt 4-5 precīzi metieni, arī Itālija kādu reizi ripu dabūs vārtos, tāpēc prognozēju, ka Latvija izcīnīs uzvaru un kopā būs mazāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze precīza: Latvijas izlases uzvara 3:0

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.49
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45