Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija vai ASV?

Rīga, 16:15 @ 27.05.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Pēc divām atpūtas dienām 2021. gada pasaules čempionātu hokejā šodien turpinās Latvijas valstsvienība, kas spēkosies pret dinamiskajiem amerikāņiem – komandu, kas visa mača garumā spēj demonstrēt nepagurstošu ātrumu. Komandā salasīti gana labi slidotāji, tāpēc, vērtējot līdz šim redzēto, ASV jāpieskaita galvenajām pretendentēm uz zelta medaļām.

Taču vispirms amerikāņiem nepieciešams garantēt vietu ceturtdaļfinālā, un šajā virzienā tēmē arī Latvijas izlase. Sagaida grūts mačs. Laukuma saimnieku trumpis bijusi spēle aizsardzībā un vārtsargu sniegums, tāpēc, lai izcīnītu uzvaru, pirmkārt, nepieciešama droša spēle pie saviem vārtiem. Tomēr amerikāņi parūpēsies, lai tas nebūtu tik viegli.

Prognozēju ASV izlases uzvaru pamatlaikā un to, ka spēlē būs mazāk par sešiem vārtu guvumiem. Latvijas mačos vidēji spēlē iemestas trīs ripas.

* Pafbet uz pasaules čempionāta hokejā spēlēm piedāvā arī paaugstinātos koeficientus jeb “Boosted Odds”!

Likme atgriezta: ASV uzvara 4:2

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: ASV uzvara pamatlaikā un mazāk par 6 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23