40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija turpinās mocīt Turciju

Rīga, 21:45 @ 11.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā pirmdienas vakarā tiksies Latvijas un Turcijas izlases. Pagājušajā nedēļā latvieši nospēlēja diezgan labi pret Nīderlandi, savukārt turki sadalīja punktus ar Norvēģiju, lai gan Turcijai obligāti vajadzēja uzvarēt. Atlikušajos trīs mačos turkiem jāuzvar un jācer, ka Nīderlande pārspēs Norvēģiju, lai pretendētu uz otro vietu grupā.

Sarežģītā situācija noteikti radīs Turcijas spēlētājiem spiedienu un zinām, ka pret Latviju rezultāti nav tie labākie jau kopš 2003. gada. Latviešu futbolisti mentālajā ziņā būs spēcīgi un uz viņiem netiek izdarīts nekāds spiediens.

Ja Turcija paklups, tad tiks pazaudētas visas iespējas uz pasaules kausu. Uzskatu, ka Latvija pacīnīsies, tāpēc prognozēju, ka latvieši nezaudēs jeb dubultiespēja 1X.

Prognoze neprecīza: Turcijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas dubultiespēja
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.15
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63