Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija, Lietuva vai neizšķirts?

Rīga, 19:00 @ 04.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola izlase piektdienas vakarā aizvadīs pirmo Baltijas kausa spēli, savā laukumā tiekoties ar Lietuvas izlasi. Nākamajā nedēļā mūsējiem mačs pret Igauniju, taču starp abām spēlēm paredzēta arī tikšanās ar Vācijas futbola izlasi, kas gatavojas Eiropas čempionātam.

Lietuvas izlase šonedēļ jau tikās ar Igauniju un piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to skaidrs, ka Latvijai vienīgais scenārijs, kas neder, ir zaudējums. Lietuviešiem īsti nav ko zaudēt, tāpēc domāju, ka metīsies uz priekšu un centīsies gūt vārtus, tāpēc Latvijai gana daudz būs jāaizsargājas.

Manuprāt, šobrīd stiprāka izlase ir Latvijas, ja skatās pēc individuāliem spēlētājiem, turklāt latvieši demonstrēja labu sniegumu pret Turcijas izlasi, taču prognozēju, ka spēle noslēgsies ar neizšķirtu.

Prognoze neprecīza: Latvijas uzvara 3:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71