Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija gūs vārtus pret Norvēģiju

Oslo, 19:00 @ 13.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Norvēģija ir mūsu grupas vicelīdere, tikai par diviem punktiem apsteidzot Turciju, kas sestdienas vakarā uzņems Gibraltāru, un norvēģiem pret Latviju uzvara būs teju vai obligāta. Kaut arī mājiniekiem nebūs uzbrukuma līdera Ērlinga Holanna, norvēģu varbūtība gūt vismaz vienus vārtus būs ļoti liela. Un, kā bieži vien esmu uzsvēris, arī mūsu izredzes gūt vārtus spēles stila dēļ ir augušas un brīžiem, iespējams, vēl drusku novērtētas par zemu no publikas un bukmeikeru puses.

Latvija šajā ciklā guvusi astoņus vārtus (trīs no tiem pret Gibraltāru), izdarījusi 74 sitienus (37. vieta Eiropas zonā) jeb vidēji 9,3 un šogad vārtus guvusi trijās no piecām izbraukuma spēlēm – trīs Turcijā (3:3), pa vieniem Vācijā (1:7) un Igaunijā (1:2) un nulle Nīderlandē (0:2) un Melnkalnē (0:0). Ja ieskaita arī pagājušo gadu, kad gan bija pretī krietni vājāka līmeņa pretinieces par Norvēģiju, Daiņa Kazakeviča vadībā desmit izbraukuma spēlēs vismaz vienus vārtus esam iesituši astoņas reizes. Tikmēr Norvēģija šogad trijās no četrām mājas spēlēm ielaidusi vismaz vienus – tostarp arī pret Gibraltāru (3:1).

Prognozēju, ka abas izlases gūs vārtus.

Prognoze neprecīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90