Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Lasvegasas “Golden Knights” pret Anaheimas “Ducks”

Lasvegasa, 05:00 @ 15.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lasvegasas “Golden Knights” pelnīti tiek pieskaitīta šīs sezonas galvenajām favorītēm. Komandai ir lielisks vārtsargs Robins Lēners (un aiz muguras – pieredzējušais Marks Andrē Flerī), un jau tā spēcīgākajai aizsardzības līnijai pievienojies starpsezonas karstākais brīvais aģents Alekss Pietrandželo. Dienu pirms spēles tika paziņots, ka “Golden Knights” izmantos tikai piecus aizsargus, lai visiem būtu gana liels spēles laiks.

Komandas galvenais klupšanas akmens – nav īsta pirmās maiņas centra. Starp Marku Stounu un Maksu Pačioretī spēlēs Čendlers Stīvensons, kuru ir neiespējami pieskaitīt komandas līderiem. Taču pretī stājas Anaheimas “Ducks”, kam nav pati draudīgākā centru izvēle. “Ducks” iespējas kvalificēties “play-off” tiek vērtētas kā nelielas. Komandai gan ir viens spēcīgs spēlētājs, turklāt viņš ir pašā svarīgākajā pozīcijā – vārtsargs Džons Gibsons.

Tomēr laukumā “Golden Knights” pārspēks ir acīmredzams.

Prognoze precīza: “Golden Knights” uzvara ar 5:2

Prognozes rezultāts:Precīza
NHL, Lasvegasas "Golden Knights" - Anaheimas "Ducks": "Golden Knights" uzvara
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes12
Precīzas4
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:-3,40
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23