Lasvegasa, 05:00 @ 15.01.2021

Prognoze precīza!

Lasvegasas “Golden Knights” pelnīti tiek pieskaitīta šīs sezonas galvenajām favorītēm. Komandai ir lielisks vārtsargs Robins Lēners (un aiz muguras – pieredzējušais Marks Andrē Flerī), un jau tā spēcīgākajai aizsardzības līnijai pievienojies starpsezonas karstākais brīvais aģents Alekss Pietrandželo. Dienu pirms spēles tika paziņots, ka “Golden Knights” izmantos tikai piecus aizsargus, lai visiem būtu gana liels spēles laiks.

Komandas galvenais klupšanas akmens – nav īsta pirmās maiņas centra. Starp Marku Stounu un Maksu Pačioretī spēlēs Čendlers Stīvensons, kuru ir neiespējami pieskaitīt komandas līderiem. Taču pretī stājas Anaheimas “Ducks”, kam nav pati draudīgākā centru izvēle. “Ducks” iespējas kvalificēties “play-off” tiek vērtētas kā nelielas. Komandai gan ir viens spēcīgs spēlētājs, turklāt viņš ir pašā svarīgākajā pozīcijā – vārtsargs Džons Gibsons.

Tomēr laukumā “Golden Knights” pārspēks ir acīmredzams.

Prognoze precīza: “Golden Knights” uzvara ar 5:2

NHL, Lasvegasas "Golden Knights" - Anaheimas "Ducks": "Golden Knights" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
3
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
45
Precīzas
17
Zaudētas
27
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT