5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: laiks atriebties!

Rīga, 20:15 @ 01.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

2021. gada pasaules čempionātā hokejā pienākusi apakšgrupu pēdējā diena, un īpaši saspringta situācija izveidojusies B grupā – uz divām atlikušajām ceturtdaļfināla vietām pretendē četras komandas. Starp tām ir arī Latvijas valstsvienība. Vēl arī Vācija, Kanāda un Kazahstāna.

Neatkarīgi no iepriekš notikušo spēļu rezultātiem, jau tagad zināms, ka latviešiem derēs jau uzvara pagarinājumā vai bullīšos pret Vāciju. Taču, zinot kā ar šiem elementiem veicies līdz šim – divi zaudējumi bullīšos un viens pagarinājumā -, laukuma saimnieki nevēlēsies visu atstāt uz pēdējo brīdi.

Vācija viennozīmīgi ir laba komanda, kas demonstrē asu un pašaizliedzīgu hokeju. Komanda, kas spēlē uz robežas, tāpēc būs iespējas vairākumā, bet tās beidzot jārealizē. Latvijai par labu runā tas, ka vācieši vakar spēlēja, kamēr mūsējie atpūtās. Šajā turnīrā visām komandām bijis grūti spēlēt divas dienas pēc kārtas.

2016. gada septembrī vācieši izšķirošajā spēlē uzvarēja Latviju un aizbrauca uz olimpiskajām spēlēm. 2017. gada maijā vācieši uzvarēja Latviju bullīšos un iekļuva pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Laiks atriebties!

* Pafbet uz pasaules čempionāta hokejā spēlēm piedāvā arī paaugstinātos koeficientus jeb “Boosted Odds”!

Prognoze neprecīza: Vācijas uzvara 2:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara pamatlaikā
KategorijaHokejs
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Ulvis BrožeSportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes109
Precīzas44
Zaudētas61
Atgrieztas4
Peļņa:-14,83

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu