Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kurš gūs pirmos vārtus?

Rīga, 20:15 @ 21.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas izlase 2021. gada pasaules čempionātu hokejā ievadīs pret vienu no favorītēm – Kanādas valstsvienību. Turnīra jaunākajai komandai nav spilgtu zvaigžņu ar lieliem vārdiem, taču netrūkst meistarīgu spēlētāju ar potenciālu. Viens no viņiem ir Nacionālās hokeja līgas kluba Otavas “Senators” labās malas uzbrucējs Konors Brauns.

Viņš aizvadītajā sezonā 56 spēlēs guva 21 vārtus, tādējādi Brauns ir labākais snaiperis, kurš atbraucis uz pasaules čempionātu Rīgā. Kas interesanti, tad vairākumā viņš iemeta tikai vienu ripu, bet mazākumā Brauns izcēlās pat piecas reizes. Svarīgi, ka viņš ir uzbrucējs, kurš prot momentus izvedot pats. Turnīra sākumā tas būs ļoti svarīgi, ņemot vērā, ka Kanāda neaizvadīja nevienu pārbaudes spēli. Arī metienu pielabošana Braunam nav nekas svešs.

Jāpiezīmē, ka šī bija otrā reize karjerā, kad Brauns sezonā sasniedza 20 vārtu atzīmi, kas tiek uzskatīts par vērā ņemamu kvalitātes rādītāju. Iepriekš viņš spēlēja Toronto “Maple Leafs”, taču tā nevarēja atļauties piedāvāt gana apjomīgu līgumu, tādējādi Brauns nonāca Otavā, kur spēlē pirmajā maiņā. Latvijas valstsvienības aizsargiem no viņa ir jāuzmanās.

Prognozēju, ka Konors Brauns gūs spēles pirmos vārtus.

Prognoze neprecīza: Miks Indrašis guva spēles pirmos vārtus

* Pafbet uz pasaules čempionāta hokejā spēlēm piedāvā arī paaugstinātos koeficientus jeb “Boosted Odds”!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Konors Brauns gūs pirmos vārtus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients11.50
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23