40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: kura spēlēs finālā – Fernandesa vai Sabaļenka?

Ņujorka, 2:00 @ 10.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmā “US Open” sieviešu turnīra fināliste noskaidrosies mačā starp Kanādas pārstāvi Leilu Fernandesu, kura rangā atrodas 73. vietā, un Baltkrievijas sportisti Arinu Sabaļenku, kura pašlaik ir 2. labākā rakete pasaulē. Līdz šim tenisistes savā starpā nav tikušās.

Neviens negaidīja, ka 19 gadus vecā Fernandesa sasniegs “US Open” otro nedēļu, jo jau trešajā kārtā gaidīja spēle ar Naomi Osaku, taču japāniete tika pieveikta. Protams, ka šī uzvara vēl vairāk motivēja kanādieti, kā rezultātā turpmāk pieveikta gan Anželika Kerbere, gan Jeļina Svitoļina.

Sabaļenka ir viena no sportistēm, kurai izdevies apliecināt augsto vietu rangā un tikt tālu turnīrā. Vienīgās problēmas baltkrievietei bija pirmajā kārtā pret Ninu Stojanoviču, jo bija nepieciešami trīs seti, taču visos nākamajos četros mačos izcīnītas uzvaras bez setu zaudēšanas. Interesanti, ka Sabaļenka pēc ceturtdaļfināla spēles ar Barboru Krejčīkovu (6:1, 6:4) devās uz treniņu laukumu, jo nebija apmierināta ar savām darbībām mača gaitā.

Nedrīkst nenovērtēt Fernandesas līdz šim paveikto. Sabaļenka nav spēlējusi “Grand Slam” finālā, līdz ar to abas tenisistes principā ir vienādās pozīcijās. Prognozēju, ka Fernandesa izrādīs pretestību un nezaudēs ar vairāk kā četriem geimiem (handikaps +4,5).

Prognoze precīza: Fernandesas uzvara 7:6(3), 4:6, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Fernandesas handikaps +4,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19