Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kura komanda izcīnīs UEFA Superkausu?

Belfāsta, 22:00 @ 11.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Superkauss starp “Chelsea” un “Villarreal” notiek dažas dienas pirms abu komandu starta nacionālajās līgās, bet nav šaubu, ka komandas centīsies sezonu sākt ar trofeju. “Chelsea” pēc uzvaras Čempionu līgas finālā pār Anglijas čempioniem sastāvu būtībā nav mainījusi, vien vēl tiek baumots par beļģu superzvaigznes Lukaku iegādi, turklāt “Chelsea” pārbaudes spēlēs ir pieveikusi “Arsenal” un cīnījusies 2:2 ar citu Londonas klubu “Tottenham”.

“Villarreal” uzvara Eiropas līgā, kur finālā pendelēs tika pieveikta Mančestras “United”, bija sensācija, un viena no panākuma atslēgām bija trenera Unai Emeri taktika un viltības. Pirms Superkausa fināla “Villarreal” speciāli uzspēlēja ar angļu “Leicester” un “Leeds United”, tiesa, pie uzvaras netika.

Arī “Chelsea” augšupeja pagājušajā sezonā sākās ar vācu trenera Tuhela piesaisti, kas nozīmē, ka vakarā būs arī divu lielisku treneru duelis. Mačs notiks Ziemeļīrijā, Belfastā, kas ir neliela priekšrocība Anglijas klubam.

Prognozēju, ka “Chelsea” uzvarēs ar vismaz vienu vārtu pārsvaru (handikaps -1).

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Chelsea" handikaps -1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25