40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kudermetova vai Ribakina?

Ostrava, 20:15 @ 21.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ostravas turnīra pirmajā kārtā tiksies Veronika Kudermetova, kura WTA rangā ieņem 31. pozīciju, un Jeļena Ribakina, kura atrodas augstākajā vietā savā līdzšinējā karjerā, kas ir 16. Pirms trim gadiem vienīgajā savstarpējā duelī uzvarēja Ribakina.

Kudermetova Ostravā spēlēs otro gadu pēc kārtas, un debijas reizē viņa sasniedza ceturtdaļfinālu, turklāt sacensības uzsākot jau no kvalifikācijas. Pēdējā laikā Krievijas pārstāve nepriecē ar labiem rezultātiem, jo aizvadītajos trīs turnīros viņa sakrājusi vien divas uzvaras jeb divreiz pārvarēta pirmā kārta, bet vienreiz zaudēts jau pirmajā mačā.

Arī Ribakina pirms gada spēlēja Ostravā, taču viņai turnīrs noslēdzās jau pirmajā kārtā. “US Open” Kazahstānas sportistei bijis pēdējais, kurā spēlēts, un viņai izdevās aizspēlēties līdz trešajai kārtai.

Ņemot vērā, ka kopš “US Open” tenisistes nav redzētas darbībā, grūti prognozēt par pašreizējo fizisko stāvokli. Tā kā Kudermetovai jāaizstāv par ceturtdaļfinālu izcīnītie punkti, viņa varētu būt vairāk motivēta, tāpēc prognozēju, ka Krievijas sportiste nezaudēs ar vairāk kā trim geimiem (handikaps +3,5).

Prognoze neprecīza: Ribakinas uzvara 6:1, 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Kudermetovas handikaps +3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19