Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Krievijas klubu principiāla cīņa Eirolīgā

Sanktpēterburga, 20:00 @ 30.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eirolīgā mūs sagaida virkne izšķirošas spēles. Liels un nozīmīgs mačs starp divām Krievijas komandām – Sanktpēterburgas “Zenit” uzņems Maskavas CSKA komandu. “Zenit” turnīra tabulā ieņem 8. vietu, kas garantē vietu izslēgšanas spēlēs, bet CSKA ir 2. labākā komanda līgā.

“Zenit” pēdējā laikā spēlē nestabili, spējot mistiski zaudēt spēļu galotnes. Tas komandai laupījušas labākas pozīcijas turnīra tabulā. Turnīra fāze šobrīd ir ļoti svarīga, jo katra uzvara ir ļoti augstā vērtē, ja domājam par iekļūšanu “play off”.

Maskavas CSKA komandu turpina vajāt iekšējās problēmas. Vienības līderis Maiks Džeimss uz kādu laiku ir diskvalificēts no komandas. Tāpat vēljoprojām nespēlē Nikola Milutinovs.

“Zenit” šī ir kārtējā spēle, kur obligāti nepieciešama uzvara, tādēļ uzskatu, ka ņemot vērā, ka “Zenit” pedējās trīs spēlēs visos turnīros, jau izskatās “savākusies”, prognozēju Sanktpēterburgas basketbolistu panākumu.

Prognoze neprecīza: CSKA uzvara ar 86:74

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73