Sanktpēterburga, 20:00 @ 30.03.2021

Prognoze neprecīza!

Eirolīgā mūs sagaida virkne izšķirošas spēles. Liels un nozīmīgs mačs starp divām Krievijas komandām – Sanktpēterburgas “Zenit” uzņems Maskavas CSKA komandu. “Zenit” turnīra tabulā ieņem 8. vietu, kas garantē vietu izslēgšanas spēlēs, bet CSKA ir 2. labākā komanda līgā.

“Zenit” pēdējā laikā spēlē nestabili, spējot mistiski zaudēt spēļu galotnes. Tas komandai laupījušas labākas pozīcijas turnīra tabulā. Turnīra fāze šobrīd ir ļoti svarīga, jo katra uzvara ir ļoti augstā vērtē, ja domājam par iekļūšanu “play off”.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Maskavas CSKA komandu turpina vajāt iekšējās problēmas. Vienības līderis Maiks Džeimss uz kādu laiku ir diskvalificēts no komandas. Tāpat vēljoprojām nespēlē Nikola Milutinovs.

“Zenit” šī ir kārtējā spēle, kur obligāti nepieciešama uzvara, tādēļ uzskatu, ka ņemot vērā, ka “Zenit” pedējās trīs spēlēs visos turnīros, jau izskatās “savākusies”, prognozēju Sanktpēterburgas basketbolistu panākumu.

Prognoze neprecīza: CSKA uzvara ar 86:74

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Zenit" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
2
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
78
Precīzas
34
Zaudētas
44
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT