40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kostarikas sastāvs ir meistarīgāks

21:00 @ 14.06.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēdējo ceļazīmi uz FIFA Pasaules kausa finālturnīru sadalīs CONCACAF (Ziemeļamerika, Centrālamerika, Karību reģions) kvalifikācijas ceturtās vietas īpašniece Kostarika un Okeānijas atlases uzvarētāja Jaunzēlande, kurai niecīgās konkurences dēļ ierasti ir visai viegls ceļš uz pārspēlēm, toties pārspēlēs gan jaunzēlandiešus reti kad var uzskatīt par favorītiem. Tā ir arī šoreiz – atlasē Jaunzēlande uzvarēja visos piecos mačos, martā finālspēlē ar 5:0 sasitot Zālamana salas, taču pārspēlēs pretī stāsies jau pavisam cita kalibra komanda Kostarika.

CONCACAF atlasē Kostarika 16 no 25 punktiem izcīnīja mājās, un Amerikas komandas ierasti ir ar ļoti spēcīgām mājas priekšrocībām, kādu pārspēles vairs nebūs. Tiesa gan, tādu nebūs arī Jaunzēlandei, jo spēle notiks Katarā. Kostarika svarīgajai pārspēlei gatavojās ar CONCACAF Nāciju līgu, vispirms Panamā zaudējot ar 0:2 un tad mājās ar 2:0 uzveicot Martiniku, bet Jaunzēlande pārbaudes spēlēs neitrālos laukumos ar 0:1 piekāpās Peru un neuzvarēja Omānu (0:0). Kostarikai bijis par četrām atpūtas dienām vairāk, taču Jaunzēlande otro pārbaudes spēli aizvadīja Katarā un aiztaupīja sev ceļošanu pēc otrā mača.

Lai nu kā, šā dueļa favorīte būs Kostarika, kas CONCACAF atlasē pret apakšējo četrinieku izcīnīja 18 no iespējamajiem 24 punktiem – tātad prot apspēlēt arī sava vai zemāka līmeņa izlases, nevis ir izteikta pretuzbrukumu komanda un neērts pretinieks grandiem, kādu slavu Kostarika iepriekš ieguvusi uz starptautiskās skatuves. Kostarikas sastāvs ir individuāli meistarīgāks, soliņš – dziļāks, un kostarikāņi ir krietni pieredzējušāki. Kamēr Kostarikai ir četri spēlētāji ar vairāk nekā 100 spēlēm izlasē un 10 spēlētāji ar vairāk nekā 50 spēlēm izlasē, Jaunzēlandei pussimta slieksni pārkāpuši tikai divi – ar Ņūkāslas “United” uzbrucēju Krisu Vudu (67 spēlēs 33 vārti) priekšgalā. Jaunzēlande var ar optimismu lūkoties nākotnē, bet tagadnē ar lērumu jaunu un, kas būtiski, maz pieredzējušu futbolistu nebūs viegli cīnīties pret tik nobriedušu izlasi.

Prognoze precīza: Kostarikas uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Kostarikas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.94
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90