40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Korda Eiropā bijis labāks

Madride, 20:00 @ 03.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Madrides ATP turnīra pirmajā kārtā tiksies divi amerikāņu tenisisti – Reilijs Opelka un Sebastians Korda. Augstākās pozīcijās rangā atrodas Opelka, kurš pašlaik ir 17. labākais tenisa spēlētājs pasaulē, savukārt Korda atrodas 13 pozīcijas zemāk jeb 30. vietā.

Šosezon Opelka jau ticis pie diviem tituliem, bet abi izcīnīti viņa dzimtenē – vispirms februāra vidū sportists triumfēja Dalasā, bet aprīlī viņš bija labākais Hjūstonā. Pagājušajā nedēļā Opelka uzsāka turnīru Minhenē, tomēr piedzīvoja neveiksmi jau pirmajā kārtā.

Uz māla seguma Korda šosezon spēlējis labi. Sezonas pirmajā turnīrā Montekarlo viņš sasniedza trešo kārtu, pa ceļam pieveicot vienu no galvenajiem favorītiem Karlosu Alkarazu, savukārt pagājušajā nedēļā Eštorilā viņš tika līdz pusfinālam.

Ja ASV Opelka spēlē labi, tad sniegums Eiropā nav bijis tas sekmīgākais. Amerikāņi savā starpā nav tikušies, bet prognozēju, ka uzvarēs Korda, jo tieši viņš aprīļa izskaņu aizvadīja labāk.

Prognoze precīza: Kordas uzvara 6:3, 7:5

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Kordas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19