40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: koeficients uz Velsu ir pārāk liels

Prāga, 21:45 @ 08.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā piektdienas vakarā E grupas ietvaros tiksies Čehijas un Velsas valstsvienības. Ar septiņiem punktiem izlases dala otro un trešo vietu grupā, taču Velsa aizvadījusi par spēli mazāk, kas nozīmē nelielas priekšrocības kopumā.

Manuprāt, koeficients uz Velsas uzvaru ir ļoti nenovērtēts. Ņemot vērā situāciju tabulā, abām komandām šī ir ļoti svarīga spēle. Velsiešiem nevarēs palīdzēt Garets Beils, bet ar Danielu Džeimsu un komandas spēli Velsa ir gana spējīga, lai pārspētu Čehiju.

No pēdējām četrām savstarpējām spēlēm Čehijai izdevies uzvarēt tikai vienreiz, turklāt marta priekšpēdējā dienā Velsa triumfēja ar 1:0. Prognozēju, ka arī šajā spēlē Velsa izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Velsas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 5.60
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71