Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: klāt Vimbldonas pusfināli!

Londona, 15:30 @ 09.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vimbldonas vīriešu tenisa turnīrā šodien norisināsies pusfināla cīņas. Pirmajā duelī finālistu noskaidros itālis Mateo Berretīni (9. vieta rangā) un polis Huberts Hurkačs (18.), pēc tam cīnīsies serbs Novaks Džokovičs (1.) un kanādietis Deniss Šapovalovs (12.).

Gan Berretīni, gan Hurkačs Vimbldonā spēlējuši lieliski, sasniedzot karjeras labākos rezultātus. Tenisisti pēc spēles stila ir līdzīgi, kā arī kopumā viņi ir līdzīga līmeņa spēlētāji, un tas liek domāt, ka spēle nenoslēgsies pēc trim setiem, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 3,5 setiem.

Otrajā pārī neapstrīdams favorīts ir Džokovičs un uzskatu, ka serbs viegli apspēlēs kanādieti, jo viņam nav tāda pieredze augsta līmeņa turnīros, pirmo reizi sasniedzot “Grand Slam” pusfinālu. Šapovalovam nav liela mentālā noturība, tāpēc kādā brīdī viss var saiet arī greizi, līdz ar to prognozēju, ka Džokovičs uzvarēs ar trīs setu handikapu (-2,5 handikaps).

Ekspreša prognoze: Berretīni – Hurkačs mačā vairāk par 3,5 setiem (1,50) x Džokoviča -2,5 setu handikaps (1,7)

Prognoze precīza: Berretīni – Hurkačs 3:1, Džokovičs – Šapovalovs 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Berretīni-Hurkačs vairāk par 3,5 setiem, Džokoviča -2,5 setu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.60
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63