40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kipra nav uzvarējusi nepilnu gadu

Tallina, 19:00 @ 24.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Marta beigās futbola pasaules uzmanība tiks pievērsta galvenokārt cīņai par ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru, taču šomēnes noritēs arī pārspēles par palikšanu UEFA Nāciju līgas C līgā. Vienā no diviem pārim spēlēs arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi, kuri ceturtdienas vakarā Tallinā uzņems Kipru, bet otrdien dosies uz Larnaku.

Abu komandu ieņemtās vietas iepriekšējos ciklos bijušas vienādas – pēdējā vieta Nāciju līgas apakšgrupā, priekšpēdējā vieta Pasaules kausa atlasē –, tomēr izlašu tendences bijušas atšķirīgas. Ja Igaunijas izlasei vienlaikus ar Tallinas “Flora” ir vērojama neliela augšupeja un skatāmais futbols galvassāpes ik pa laikam sagādā arī krietni spēcīgāku sāncenšu aizsardzībām, tad Kipra veic paaudžu maiņu un par to īstermiņā paredzami samaksāja ar konkurētspējas zaudēšanu.

Ja igauņi jūnijā tika pie Baltijas kausa, tad Kipra nav uzvarējusi gandrīz gadu – pagājušā gada 30. martā ar 1:0 mājās tika uzveikta Slovēnija, taču pret grupas pastarīti Maltu iegūts tikai punkts (2:2, 0:3), pēdējiem nepaliekot tikai tādēļ, ka FIFA turnīros svarīgākais papildkritērijs ir visu spēļu vārtu starpība, nevis savstarpējie mači. Kipra Nāciju līgā un Pasaules kausa atlasē astoņās izbraukuma spēlēs guva tikai vienus vārtus (toties ielaida 20) un nezaudēja vienīgi Azerbaidžānā (0:0). Mājas spēle igauņiem ir lielā iespēja, lai ieliktu labus pamatus uzvarai divu spēļu summā un neizkrišanai uz D līgu.

Prognoze neprecīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Igaunijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.28
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90