Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Khimki” pakaļ 11. uzvarai

Maskava, 20:00 @ 12.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB līgā pirmdienas vakarā Maskavas apgabala “Khimki” savā laukumā spēlēs pret Krasnojarskas “Enisey”. Ar 10 uzvarām un deviņiem zaudējumiem “Khimki” turnīra tabulā atrodas tikai 7. vietā, tiesa, komanda aizvadījusi arī vismazāk spēļu, savukārt “Enisey” šosezon tikusi pie piecām uzvarām 20 spēlēs, kas dod 11. vietu 13 komandu konkurencē.

Divas nedēļas “Khimki” nav aizvadījusi nevienu spēli VTB līgā, taču ir bijušas četras spēles Eirolīgā, taču bilance nav iepriecinoša – uzvara un trīs zaudējumi. Tā kā Eirolīgas sezona ir noslēgusies, visu uzmanību var vērst VTB virzienā, lai šosezon būtu vismaz kaut kas, par ko priecāties. Labā ziņa, ka beidzot laukumā dosies Timofejs Mozgovs, kurš komandas rindas pastiprināja jau pirms pagājušās sezonas, taču no ierindas ir ārā Džordans Mikijs un Aleksejs Šveds.

“Enisey” pagājušās nedēļas piektdienā apspēlēja “Avtodor”, bet pirms tam piedzīvoja zaudējumus piecās spēlēs pēc kārtas. Skaidrs, ka izslēgšanas spēlēs Krasnojarska netiks, tāpēc arī lielas motivācijas atlikušajās spēlēs nav.

Ņemot vērā, ka “Khimki” nespēs palīdzēt vairāki līderi un daudz laukumā būs jaunie spēlētāji, prognozēju, ka komanda negūs vairāk par 86,5 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Khimki” uzvara 89:83

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Khimki" mazāk par 86,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.87
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29