40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kenonīrs pret Gastelumu

Lasvegasa, 8:00 @ 22.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien Lasvegasā notiks interesanta cīņa UFC vidējā svara kategorijā starp Džaredu Kenonīru un Kelvinu Gastelumu. Šīs cīņas uzvarētājs nonāks diezgan tuvu iespējai cīnīties par titulu nākotnē. Džareds Kenonīrs ir šīs cīņas favorīts bukmeikeru acīs.

Kādēļ gan ne? Ātrs, eksplozīvs un ar lielu sitiena spēku, kas cīkstonim nāk līdzi no laikiem, kad cīnījās smagsvaru divīzijā. Džareds izskatās pacēlis savu līmeni ar katru savu nākošo cīņu. Viņš noteikti centīsies cīņu atstāt kājās un ar sitieniem izslēgt gaismu Kelvinam.

Kelvins Gastelums ir ļoti interesants cīkstonis. Viņa stiprās puses ir izturība, neatlaidība un pret Kenonīru noteikti arī cīņa parterī ir viņa pusē. Kelvinam nav svarīgi cik daudz un stiprus sitienus saņem – viņš dodas uz priekšu un meklē iespējas. Nekad nav ticis nokautēts. Noteikti neesot tehniskākajam vai spēcīgākajam cīkstonim stājā, Kelvins to kompensē ar nemitīga spiediena radīšanu pretiniekiem.

Kelvinam ir iekšā 5 raundi. Vai tādi ir Kenonīram? Viņš neizpilda daudz sitienus cīņā, taču tie visi ir spēcīgi, ar potenciālu nokauta spēku. Vai viņam izdosies noķert un izslēgt Kelvinu? Šoreiz domāju, ka nē. Kelvins būs apņēmības pilns atgriezties titula pretendenta vietā un uzskatu, ka spēs uzvarēt Kenonīru ar savu cīņas stilu.

Prognoze neprecīza: Kenonīra uzvara pēc punktiem

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Gasteluma uzvara
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54