5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Kazahstāna nodrošinās sev vietu “play-off”

Rīga, 20:15 @ 31.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šovakar Kazahstānas valstsvienība aizvadīs savu pēdējo spēli PČ pirmajā posmā, tiekoties ar Norvēģiju. Ja kazahiem izdosies izcīnīt uzvaru, viņi nodrošinās sev dalību “play-off” turnīrā un garantēs vismaz trešo vietu grupā, ja nē, tad būs jācer uz citu komandu neveiksmēm, lai paliktu labāko četriniekā. Situācija tāda pati kā Latvijas izlasei, kurai noteikti jāuzvar. Ar to vien atšķirību, ka Kazahstānai der arī uzvara ārpus pamatlaika, bet Boba Hārtlija komandai pie noteiktiem apstākļiem ar panākumu ārpus 60 minūtēm var arī nepietikt.

Kazahi pēdējo reizi spēlēja 29. maijā, kad viņi iznīcināja Itālija ar 11:3. Pagaidām Kazahstāna piedzīvojusi divus zaudējumus sešās spēlēs, piekāpjoties abām Ziemeļamerikas izlasēm – ASV un Kanādai. Iepriekš pieveiktas Vācija, Somija un Itālija un Latvija, kamēr norvēģiem ir uzvaras pret Itāliju un Latviju. Kazahstānas galvenajam trenerim Jurijam Mihailisam izdevies izveidot jaudīgu komandu, kura labi spēlē gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Norvēģijai “play-off” jau nespīd un Kazahstāna noteikti būs motivētāka.

Prognozēju, ka Kazahstāna izcīnīs uzvaru un nodrošinās sev vietu “play-off” turnīrā.

Prognoze neprecīza: Norvēģijas uzvara 3:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Kazahstānas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
Konstantīns FjodorovsSportazinas.com hokeja apskatnieks
Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes7
Precīzas3
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+0,71

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu