40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Karsiyaka” uzņem “Bursaspor”

Izmira, 16:30 @ 27.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola čempionātā sestdien tiekas “Pinar Karsiyaka” un “Bursaspor”. Sezonu līdz šim krietni labāk aizvadījusi “Karsiyaka”, kas ar 20 uzvarām un tikai pieciem zaudējumiem ieņem 2. vietu tabulā, savukārt “Bursaspor” 25 spēlēs izcīnījusi 10 uzvaras, kas dod 10. vietu.

“Pinar Karsiyaka” nedēļas vidū ļoti strīdīgā veidā FIBA Čempionu līgas TOP16 turnīrā zaudēja “Hapoel Holon”. Starptautiskais turnīrs šobrīd ir komandas prioritāte, un viens zaudējums vairāk vai mazāk Turcijas līgā šobrīd neko neizšķirs. Pēdējās piecās spēlēs, ieskaitot abus turnīrus, komandas kontā ir tikai divas uzvaras.

“Bursaspor” pēdējā laikā demonstrē labu basketbolu, izcīnot uzvaras pēdējās trīs Turcijas līgas spēlēs. Komanda atrodas visai dīvainā situācijā, jo izslēgšanas spēlēm “Bursaspor” nevar kvalificēties, taču arī pazaudēt vietu līgā nevar. Zināms, ka rīt uz maču ieradīsies skauti, lai vērotu komandas leģionārus, kas noteikti motivēs parādīt labāko sniegumu laukumā.

Prognozēju, ka “Bursaspor” nezaudēs ar vairāk kā 10 punktiem (handikaps +10).

Prognoze precīza: “Bursaspor” uzvara ar 85:84

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bursaspor" handikaps +10
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63