Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Karsiyaka” mēģinās panākt izlīdzinājumu sērijā

Karšijaka, 19:30 @ 26.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola līgā tiks aizvadīts ceturtais pusfināla mačs starp “Karsiyaka” un “Fenerbahce”. “Karsiyaka” spēlēs mājās un viņiem šodien noteikti ir jāizcīna panākums, jo “Fenerbahce” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Stambulas kluba uzvaras gadījumā, Karšijakas vienības sapnis par finālu tiks izsapņots.

Šīs spēles mājinieki sērijas trešajā mačā bija vadībā, taču nenoturēja pārsvaru, ļaujot pretiniekiem uzvarēt izbraukumā.

“Fenerbahce” ir labāks sastāvs, bet “Karsiyaka” aizvadītajās trīs spēlēs ir rādījusi labāku basketbolu, taču ar to nav pieticis, lai atrastos vadībā sērijā. “Karsiyaka” vadībā atradās visos trīs aizvadītajos pusfināla dueļos.

Visticamāk, mājiniekiem izvirzoties vadībā arī šajā spēlē, viņiem izdosies noturēt to, jo pretiniekiem ir ļoti lielas problēmas ar sastāva rotāciju, kā arī aizsardzībā. Vislielākās problēmas ir otrajā un trešajā pozīcijā, kā arī zem groza “Karsiyaka” pieder pārsvars.

“Karsiyaka” ir arī spēcīgāks treneris nekā viņu oponentiem, kā arī nav problēmu vienības iekšienē.

Prognoze: “Karsiyaka” uzvara spēlē

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 78:76

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Karsiyaka" uzvara spēlē
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63