Karšijaka, 19:30 @ 26.05.2021

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola līgā tiks aizvadīts ceturtais pusfināla mačs starp “Karsiyaka” un “Fenerbahce”. “Karsiyaka” spēlēs mājās un viņiem šodien noteikti ir jāizcīna panākums, jo “Fenerbahce” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1. Stambulas kluba uzvaras gadījumā, Karšijakas vienības sapnis par finālu tiks izsapņots.

Šīs spēles mājinieki sērijas trešajā mačā bija vadībā, taču nenoturēja pārsvaru, ļaujot pretiniekiem uzvarēt izbraukumā.

“Fenerbahce” ir labāks sastāvs, bet “Karsiyaka” aizvadītajās trīs spēlēs ir rādījusi labāku basketbolu, taču ar to nav pieticis, lai atrastos vadībā sērijā. “Karsiyaka” vadībā atradās visos trīs aizvadītajos pusfināla dueļos.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Visticamāk, mājiniekiem izvirzoties vadībā arī šajā spēlē, viņiem izdosies noturēt to, jo pretiniekiem ir ļoti lielas problēmas ar sastāva rotāciju, kā arī aizsardzībā. Vislielākās problēmas ir otrajā un trešajā pozīcijā, kā arī zem groza “Karsiyaka” pieder pārsvars.

“Karsiyaka” ir arī spēcīgāks treneris nekā viņu oponentiem, kā arī nav problēmu vienības iekšienē.

Prognoze: “Karsiyaka” uzvara spēlē

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara 78:76

Prognoze: "Karsiyaka" uzvara spēlē
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
54
Precīzas
21
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
359
Precīzas
141
Zaudētas
211
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT