40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Karalis Henrijs pret “Colts”

Indianapolisa, 19:00 @ 31.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Halovīna vakarā viena no labākajām spēlēm, manuprāt, būs starp Tenesijas “Titans” un Indianapolisas “Colts.” “Titans” pagājušajā nedēļā samala miltos “Chiefs” komandu. Uzbrukuma sniegums bija labs, Deriks Henrijs bija savā līmenī, taču patīkami pārsteidza “Titans” aizsardzības spējas.

Aizsargi spēja izdarīt spiedienu uz Patriku Mahoumsu, jo spēja likt viņam precīzi atdot tikai 20 no 35 piespēlēm. “Titans” lēnām sāk kļūt par “dual threat” komandu. Pretinieki tik ļoti baidās no Derika Henrija, ka aizsardzību koncentrē uz viņu, kas savukārt paver iespējas piespēlēm.

Ko piedāvā “Colts”? Nelielu atdzimšanu piedzīvojusī komanda pēc izgāztā sezonas sākuma ir uzvarējusi 3 no pēdējām 4 spēlēm. Taču, ja mēs paskatāmies, kas ir uzvarēts? “Dolphins” un “Texans” atrodas pēdējās vietās NFL, savukārt “49ers” komanda šogad ir ēna no tām cerībām, ko no tās sagaidīja. Šajās spēlēs daudz labāku sniegumu rāda “Colts” saspēles vadītājs Karsons Ventzs, arī aizsardzība spēlē labāk. Taču uzskatu, ka tas viss ir tikai pateicoties pretinieku komandas līmenim.

Koeficientu maiņas parāda, ka cilvēki ļoti tic “Colts” uzvarai. Es domāju absolūti pretēji. “Titans” ir uz viļņa, spēj uzbrukt pa zemi un deldēt laiku, spēj gūt punktus un kontrolēt spēles tempu. Neticu “Colts” atdzimšanai šajā spēlē.

Prognozēju “Titans” uzvaru.

Prognoze precīza: “Titans” uzvara 34:31

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Titans" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.18
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54