40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: kādi rezultāti būs “US Open” vīru spēlēs?

Ņujorka, 20:15 @ 02.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtdienas vakarā vīriešu “US Open” turnīrā Gruzijas pārstāvis Nikolozs Basilašvili tiksies ar vietējo tenisistu Maksimu Kresiju. Iepriekšējā kārtā Basilašvili tikās ar Sebastianu Kordu, kurš otrajā setā izstājās, tādējādi gruzīnam nebija jāpatērē daudz spēka.

Krietni grūtāk bija Kresijam, kurš turnīrā iekļuva caur kvalifikāciju. Pirmajā kārtā amerikānis sacentās ar Pablo Karenju Bustu un uzvaru izcīnīja vien trīsarpus stundu garā cīņā. Lielu lomu spēlēja mājas sienas un skatītāju atbalsts. Domāju, ka Kresijs tik viegli nepadosies arī šovakar, tāpēc prognozēju, ka mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Tāpat uzvarētāju ceturtdienas vakarā noskaidros Kei Nišikori un Makenzijs Makdonalds. Japānis Nišikori ir viens no talantīgākajiem valsts tenisistiem, un viņš, manuprāt, ir favorīts šajā cīņā. Makdonalds aizvada salīdzinoši labu sezonu, taču starp abiem spēlētājiem ir liela starpība, tāpēc prognozēju Nišikori uzvaru.

Kombinētā prognoze: Kresija-Basilašvili spēlē vairāk par 3,5 setiem (1.62) x Nišikori uzvara (1,68).

Prognoze neprecīza: Basilašvili uzvara 7:6(3), 6:3, 7:5

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Kresijs-Basilašvili vairāk par 3,5 setiem x Nišikori uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.72
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63