40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kanādas superzvaigzne Džildžess-Aleksandrs neskoposies ar piespēlēm

Džakarta, 12:45 @ 27.08.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Džildžess-Aleksandrs atdeva piecas rezultatīvas piespēles

Turnīra otrā spēļu kārta, Kanādas izlase aizvadīs spēli pret, manuprāt, vājāko komandu turnīrā jeb Libānas izlasi, kas pirmajā kārtā piedzīvoja pamatīgu sagrāvi pret Latviju.

Kanāda toties sagādāja zināmā mērā pārsteigumu, sagraujot Franciju ar 30 punktu pārsvaru. Gaidāmajā spēlē absolūti favorīti ir Kanāda un uzskatu, ka šajā spēlē lieliski nospēlēs arī Kanādas līderis Šejs Džildžess-Aleksandrs, kurš spēlē pret Franciju atzīmējās ar 27 punktiem, 13 atlekušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Džildžess-Aleksandrs ir komandas līderis, saspēles vadītājs, kurš daudz laika pavada ar bumbu. Mana prognoze, ka arī šajā spēlē viņš atdos komandas biedriem vismaz piecas rezultatīvas piespēles un aizvadīs vēl vienu spilgtu spēli.

Prognozes rezultāts:Precīza
Šejs Džildžess-Aleksandrs atdos virs 4,5 rezultatīvām piespēlēm
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73