40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: kā noslēgsies Indianvelsas ceturtdaļfināli?

Indianvelsa, 21:00 @ 15.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Par Indianvelsas vīriešu tenisa turnīru izdarīšu kombinēto prognozi. Vakara pirmajā cīņā tiksies Nikolozs Basilašvili un Stefans Cicipas. Gruzīns Basilašvili ar savu sniegumu šajā turnīrā ir daudzus pārsteidzis, tomēr, manuprāt, ar šo maču viņš arī noslēgs dalību.

Basilašvili un Cicipas nav viena kalibra spēlētāji, un Cicipas ir krietni labāks, turklāt gruzīns mača gaitā ir visai nestabils. Manuprāt, Cicipas pratīs izmantot pretinieka defektus un pierādīs, ka ir labāks, tāpēc prognozēju viņa uzvaru ar 2-0.

Otrā ceturtdaļfināla cīņa būs starp Teiloru Fricu un Aleksandru Zverevu. Amerikānis Frics ir perspektīvs un labs tenisists no ASV – protams, ka superzvaigzne viņš nav, taču cīnīties par ranga labāko desmitnieku viņš var.

Zverevs uzņēmis ļoti labu ritmu, viņš būs pārāks, īpaši, ja izdosies noturēt servi labā līmenī, kas izdevies pēdējā laikā. Fricam līdz Zvereva līmenim vēl ir jāaug, tāpēc prognozēju Zvereva uzvaru ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Ekspreša prognoze: Cicipa uzvara 2-0 (1,47) x Zvereva handikaps -3,5 (1,65)

Prognoze neprecīza: Basilašvili uzvara 2-1, Frica uzvara 2-1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Cicipa uzvara 2-0 un Zvereva handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.43
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63