40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Juventus” vai “Napoli”?

Turīna, 21:45 @ 06.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Itālijas A sērija pēc divarpus nedēļu pārtraukuma atsāksies ar desmit spēlēm svētku ceturtdienā, un 2022. gada pirmās kārtas centrālā cīņa būs Turīnā – starp “Juventus” un “Napoli”. Turnīra tabulā Itālijas iepriekšējās desmitgades milzis “Juventus” pēc pirmā apļa ir tikai piektajā vietā, par pieciem punktiem atpaliekot no trešās vietas īpašnieces “Napoli” un par 12 punktiem – no līderes Milānas “Inter”.

Kaut arī “Juventus” sezonas pirmā daļa bija diezgan nestabila, paspilgtinot līderu un līniju sabalansētības tŗūkumu, tomēr tā arī nebija tik slikta, kā daudziem varētu šķist. “Juventus” pēc zaudējumiem novembra beigās “Chelsea” (0:4 Londonā) un “Atalanta” (0:1 mājās) gadu pabeidza ar piecām uzvarām un vienu neizšķirtu sešās spēlēs, kā arī tikai vieniem ielaistiem vārtiem. Un potenciāli iegūstamo punktu jeb xP ziņā “Juventus” ar 37,0 ir augstajā trešajā vietā, apsteidzot arī “Atalanta” (33,7) un vicelīderi “Milan” (31,2), kuras atrašanos otrajā vietā var saukt par vienu no pirmā apļa anomālijām.

“”Napoli” savukārt gada noslēgums vērienīgo sastāva problēmu dēļ nebija tik labs, A sērijā astoņās spēlēs svinot tikai divas uzvaras (toties, kādas – 4:0 pār “Lazio” un 1:0 izbraukumā pār “Milan”). Sastāva problēmas sāpīga tēma ir joprojām – Āfrikas Nāciju kausa dēļ būs jāiztiek bez vadošā aizsarga Kalidū Kulibalī, kurš pirmajā aplī pret “Juventus” izrāva uzvaru (2:1), sākumsastāva centra pussarga Andrē Angisā un rotācijas spēlētāja Adama Unasa, bet uzbrukuma līderim Viktoram Osimhenam Āfrikas finālturnīrs ies secen Covid-19 dēļ.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Juventus" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90