40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: joprojām par “Patriots”

Indianapolisa, 3:15 @ 19.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šķiet, kamēr “Patriots” nepārtrauks savu lielisko uzvaru sēriju, turpināšu viņiem ticēt. Komandas, kas iznāk no brīvās nedēļas NFL, ir neprognozējamas, un sestdien pirmo spēli pēc atpūtas aizvadīs “Patriots”, taču būtisks moments – pretinieki Indianapolisas “Colts” arī bija atpūtas nedēļā!

Kas man liek ticēt “Patriots”? Treneru korpuss – Bils Beličiks, leģendārais treneris ir izteicies par to, cik nopietni pēta savus pretiniekus, iedziļinoties katrā sīkumā. Patrioti ar katru spēli izskatās aizvien labāk, pēdējās spēlēs uzvarot dažādu rangu pretiniekus. Pašlaik komanda atrodas pirmajā vietā AFC konferencē. Varbūt par “Superbowl” favorīti to nosaukt vēl nevar, taču apstrīdēt pirmo vietu nav nekādu argumentu.

“Colts” arī ir komanda uz viļņa – pēdējās 5 spēles 4 uzvaras un viens zaudējums pret “Buccaneers”, taču pret ko ir “Colts” uzvaras? Ļoti nožēlojamu spēli aizvadījušie “Bills”, kuru sezona ir tuvu tam, lai to varētu nodēvēt par lielāko vilšanos šogad un pārējās komandas ir stabilas NFL pagrabstāva komandas. Jā, komandai ir labākais “running back” līgā, taču “Buccaneers” iezīmēja rokrakstu, kā komandu vajadzētu apturēt.

Kopumā uzskatu, ka šī ir 50/50 spēle un koeficienti varētu būt pilnīgi pretēji, ja spēle notiktu “Patriots” mājās. Taču “Patrioti” šogad nav zaudējuši spēli viesos, līdz ar to nevaru neizmantot labu koeficientu, ko “Pafbet” piedāvā uz “Patriots” uzvaru!

Prognoze neprecīza: “Colts” uzvara 27:17

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Patriots" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54