40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Jets” pret “Titans”

Ņūdžersija, 20:00 @ 03.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien viena no agrajām NFL spēlēm būs starp Tenesī “Titans” un Ņujorkas “Jets” komandām. Uzskatu šo spēli par viegli prognozējamu! “Titans” piedzīvoja lielu vilšanos sezonas pirmajā spēlē, kurā komandai nesanāca absolūti nekas. To varam norakstīt uz jaunu treneru korpusu un jauniem spēlētājiem sastāvā.

Taču pēdējās divās spēlēs ir atpakaļ tie “Titans”, kurus zinām – komandas “running back” Deriks Henrijs ir ieņēmis savu “Karaļa Henrija” lomu un pēc 3 sezonas spēlēm ir stabili pirmajā vietā visā līgā gūto jardu ziņā. Komandas piespēļu uzbrukums arī ieskrienas, taču progresam vieta ir.

“Jets” ir komanda, kurai līdzi jūt daudzi citu komandu futbola fani. “Jets” ir pēdējo gadu stabili viena no vājākajām komandām līgā un izskatās, ka nekas nemainīsies arī šogad. Komanda draftēja jaunu “quarterback” Zaku Vilsonu, taču ar vienu spēlētāju nepietiek aizlāpīt komandu, kur laukumā spēles laikā dodas vismaz 40 dažādi spēlētāji. Iepriekšējā spēlē “Jets” neguva nevienu punktu.

“Titans” trumpis ir uzbrukums pa zemi, kas nozīmē, ka jardi tiek gūti pārsvarā lēnām, taču spēles laiks turpina iet uz priekšu. Ņemot vērā, ka “Jets” aizsardzība nemaz nav tik slikta, lieku uz “Titans” uzvaru apvienojumā ar to, ka abas komandas gūs ne vairāk par 46 punktiem kopā.

Prognoze neprecīza: “Jets” uzvara 27:24

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Titans" uzvara un mazāk par 46 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54