Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: jaunais talants Museti uzvarēs

Parīze, 13:15 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“French Open” vīriešu turnīrā šodien turpināsies 2. kārtas spēles. Japānas pārstāvas Jošihito Nišioka tiksies ar jauno itāļu supertalantu Lorenco Museti. 25 gadus vecais japānis ATP rangā ir 57. vietā, kamēr Museti – 76.

Nišioka uzņēmis labu formu uz māla, jo pēdējās 13 spēlēs izcīnītas astoņas uzvaras, taču arī viņa pretinieks Museti spēlē ļoti labi, jo pirmajā kārtā trijos setos pārspēja 13. pasaules raketi Dāvidu Gofēnu, kas dod papildu motivāciju turpmākajam turnīram.

Bukmeikeri par favorītu uzskata itāli, un arī es domāju, ka Museti pārvarēs Nišioka barjeru, iekļūstot 3. kārtā. Itālis apzinās, ka šī uz šīs lielās skatuves var parādīt savu talantu visai pasaulei, tāpēc prognozēju, ka Muesti izcīnīs uzvaru trīs setos (setu handikaps -2,5).

Prognoze precīza: Museti uzvara 7:5, 6:3, 6:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Museti setu handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63