40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: jāsāk spēle no paša sākuma

Tampere, 16:20 @ 22.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlasei šodien pretiniekos komanda, pret kuru nedrīkst atļauties zaudējumu – Lielbritānija. Šajā gadsimtā vienības spēkojušās tikai vienu reizi, 2013. gadā olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Rīgā mājiniekiem ņemot virsroku ar 6:2. Vēsturiski pret britiem esam spēlējuši piecas reizes, gūstot četras uzvaras un vienu reizi mačam noslēdzoties bez vārtiem (1999. gadā).

Lielbritānija nav aizrāvusies ar uzbrukuma hokeju – mačos pret apakšgrupas četrām favorītēm kopā iemesti tikai vieni vārti. Savukārt pret Norvēģiju briti pāris minūtēs atspēlējās no 0:3 un ieguva savu vienīgo punktu.

Arī Latvijas izlases uzbrukums biežāk buksē nekā skrien brīvgaitā. Pret austriešiem izdevās iemest trīs vārtus, bet – pretuzbrukumos vai salauztās situācijās. Aizķerties pretuzbrukuma zonā un veidot cikliskas iespējas izdodas pagalam reti. Tagad būs iespēja to labot.

Jāmācās no iepriekš pieļautajām kļūdām un spēle jāsāk ar pirmo trešdaļu. Tāpēc prognozēju, ka pirmajās 20 minūtēs redzēsim vismaz divus vārtu guvumus, un cerēsim, ka abi nāks Latvijas izlases izpildījumā.

Prognoze precīza: Lielbritānija uzvarēja 1. periodu ar 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: 1. periodā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23