Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Izšķirošajā cīņā par dalību izslēgšanas spēlēs ASV pārspēs Irānu

Katara, 21:00 @ 29.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Irāna – ASV 0:1 (0:1)

Irānas un ASV duelis politisku iemeslu dēļ lielu ažiotāžu būtu izsaucis jebkurā gadījumā, taču troksni ap spēli vēl vairāk palielinājuši arī bijušā ASV galvenā trenera Jirgena Klinsmana nievājošie izteikumi par Irānas spēlētāju uzvedību un irāņu tautas kultūru, bet pats galvenais cīņas nozīmes faktors ir situācija tabulā. Izkļūt no B apakšgrupas kaut teorētiski joprojām var visas četras izlases, un ir skaidrs, ka vismaz vienai no Irānas un ASV spēles dalībniecēm nāksies braukt mājās – varbūt pat abām, ja irāņi un amerikāņi izspēlēs neizšķirtu un velsieši apspēlēs angļus. Īsumā, ASV šajā spēlē derēs tikai un vienīgi uzvara, tādēļ motivētāki uzbrukt būs ziemeļamerikāņi, kamēr Irāna teorētiski arī varēs sargāt neizšķirtu, ja būs pārliecināta par to, ka Velsa nesarūpēs sensāciju paralēlajā spēlē.

Irāna turnīru sāka ar bezcerīgu zaudējumu Anglijai (2:6), taču otrajā kārtā ar 2:0 pelnīti apspēlēja Velsu. ASV tikmēr gan pret velsiešiem (1:1), gan angļiem (0:0) punktus dalīja uz pusēm un tika pie trešā neizšķirta pēc kārtas. Ja skatāmies uz tabulu un iepriekšējo mēnešu bilanci, tad uz papīra labākā formā izskatās Irāna, kas piecās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, kamēr ASV nav uzvarējusi piecos mačos pēc kārtas un iepriekšējos septiņos mačos pieveikusi vienīgi necilo Grenādu (5:0). Tomēr sastāva un komandu potenciāla ziņā gan favorīti būs amerikāņi.

ASV izlasē abas spēles finālturnīrā sākuši desmit futbolisti, no kuriem pasaules piecās vadošajās līgās nespēlē tikai viens. Virkne no viņiem gan ir grandu rezervisti vai spēlē otrā ešelona klubos, tomēr to, ka ASV spēlētāju potenciāls ir lielāks, apšaubīt ir grūti. Irāna uz Kataru atvedusi tikai divus vadošo piecu līgu spēlētājus – izlases līderim Sardaram Azmunam šosezon bijis mazs spēles laiks Lēverkūzenē un savainojuma dēļ viņš nesāka pirmo maču, kā arī ir zem jautājuma zīmes pirms trešā, bet Brentfordas rezervists Samans Godoss finālturnīrā vēl nav spēlējis. Diskvalifikācijas dēļ pret ASV nespēlēs Roterdamas “Feyenoord” rezervists Alireza Džahanbahšs, un līdz ar to draudīgajā uzbrukumā nosacīti labā formā un gatavībā paliek vienīgi viens no “Porto” līderiem Mehdi Taremi.

ASV talantīgā sastāva problēma ir stabilitāte, taču iespaids ir, ka labāko amerikāņu sniegumu šajā turnīrā vēl neesam redzējuši. Trešajā mačā pret Irānu tas būs jāparāda, citādi turnīrs būs galā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Izšķirošajā cīņā par dalību izslēgšanas spēlēs ASV pārspēs Irānu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.12
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90