Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: izšķirošā cīņa par vietu Eirolīgā – “Virtus” pret “Unics”

Boloņa, 21:45 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Boloņas “Virtus” pret Kazaņas “Unics” – šovakar noskaidrosies tā komanda, kura pievienosies “Monaco” ULEB Eirokausa finālā un nākamajā sezonā spēlēs ULEB Eirolīgā.

Arī iepriekšējā mačā prognozēju, ka “Virtus” izcīnīs uzvaru un tālu komanda no tā arī nebija, jo pēdējā ceturtdaļā Boloņas komanda atspēlējās no -15, vēl 30 sekundes pirms mača beigām rezultāts bija vienāds, tomēr “Unics” izdevās izmantot sava laukuma priekšrocības un tikt pie uzvaras.

Mačs gan kopumā parādīja, ka “Virtus” ir šī dueļa favorīte. Komandas kontā ULEB Eirokausā ir tikai viens zaudējums, “Virtus” sastāvs ir labs un pieredzējis ar Milošu Teodosiču un Marko Belineli priekšgalā, tāpēc prognozēju, ka šovakar komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz piecu punktu pārsvaru (handikaps -5).

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara 107:100

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Virtus" handikaps -5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89