Boloņa, 21:45 @ 14.04.2021

Prognoze neprecīza!

Boloņas “Virtus” pret Kazaņas “Unics” – šovakar noskaidrosies tā komanda, kura pievienosies “Monaco” ULEB Eirokausa finālā un nākamajā sezonā spēlēs ULEB Eirolīgā.

Arī iepriekšējā mačā prognozēju, ka “Virtus” izcīnīs uzvaru un tālu komanda no tā arī nebija, jo pēdējā ceturtdaļā Boloņas komanda atspēlējās no -15, vēl 30 sekundes pirms mača beigām rezultāts bija vienāds, tomēr “Unics” izdevās izmantot sava laukuma priekšrocības un tikt pie uzvaras.

Mačs gan kopumā parādīja, ka “Virtus” ir šī dueļa favorīte. Komandas kontā ULEB Eirokausā ir tikai viens zaudējums, “Virtus” sastāvs ir labs un pieredzējis ar Milošu Teodosiču un Marko Belineli priekšgalā, tāpēc prognozēju, ka šovakar komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz piecu punktu pārsvaru (handikaps -5).

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara 107:100

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Virtus" handikaps -5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT