Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: izšķirošā bronzas spēle Igaunijā

Rapla, 18:00 @ 14.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šovakar noskaidrosies, kura komanda izcīnīs Igaunijas basketbola līgas bronzas medaļas – “Avis Rapla” vai “Tarvas”. Skaidrs, ka kāds latvietis tiks pie medaļas, jo Raplu pārstāv Roberts Freimanis, bet Rakveri Kristaps Gludītis un Juris Umbraško kā treneris.

Manuprāt, “Rapla” ir soli priekšā, jo komandai ir labāks sastāvs nekā “Tarvas”, turklāt sērijas gaitā izdevies vienmēr atspēlēties. Interesanti gan, ka visās sērijas spēlēs uzvarējusi komanda, kas spēlē izbraukumā, taču sava laukuma priekšrocība izšķirošajā mačā ir liela vērtība.

Iepriekšējo maču komandas aizvadīja vakar, līdz ar to spēlētāju atmiņās vēl ir 4. spēles notikumi. Labākā noskaņojumā ir “Rapla” un prognozēju, ka komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: “Rapla” uzvara 84:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Rapla" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.93
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63