Roma, 22:00 @ 11.06.2021

Prognoze neprecīza!

Eiropas futbola svētki var sākties! Piektdienas vakarā čempionātu atklās A grupas komandas Turcija un Itālija, bet laukuma priekšrocības būs itāļiem, kas aizvadīs spēli Romā. Šajā grupā startē arī Šveice un Velsa.

Interesanti, ka Turcija nekad lielajos turnīros nav spējusi uzvarēt pirmajā spēlē, taču jāpatur prātā, ka čempionātu ietvaros bieži vien notiek pārsteigumi. Lielākā daļa turku spēlētāju klubu sezonu pavada Eiropā, kas nav ierasts gadījums, taču tas noteikti tikai pozitīvi ietekmēs futbolistus.

Protams, ka Itālija šajā mačā ir favorīte, taču koeficienti ir pārāk augsti uz šo spēli un Turcija netiek novērtēta. Turku rindās ir trīs futbolisti, kuri “Lille” sastāvā kļuva par Francijas čempioniem, ir arī no “Liverpool” un “Juventus”, un labi futbolisti ir aizsardzībā, kur vienmēr turkiem bijušas problēmas.

Prognozēju, ka Turcija ar jauno kodolu nepiedzīvos zaudējumu – dubultiespēja 1X.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara 3:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: Turcijas dubultiespēja 1X
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
65
Precīzas
21
Zaudētas
42
Atgrieztas
2
Peļņa:
Likmes
155
Precīzas
61
Zaudētas
88
Atgrieztas
6
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT