Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālija un Austrija būs precīzas

Londona, 22:00 @ 26.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Itālija ir viena no divām komandām, kas grupu turnīru pārvarēja bez ielaistajiem vārtiem. Lai gan nevar teikt, ka tieši aizsardzība ir šīs izlases stiprā puse. Pieredzējušie Bonuči un Kjelīni aizvada spēcīgu turnīru, tomēr, atceroties aizvadīto sezonu Itālijas čempionātā, no šiem spēlētājiem nevar gaidīt stabilu un vienlīdzīgu sniegumu vairāku spēļu garumā.

Spēlē pret Velsu Roberto Mančini veica vairākas izmaiņas, ļāva atpūsties arī uzbrukuma līnijas līderiem. Pirms 1/8 fināla mača ir daži jautājumi, kurš dosies pamatsastāvā centra zonā (Lokatelli vai Verati?). Savukārt austrieši grupu turnīrā paņēma sešus punktus mačos, kur vajadzēja to izdarīt. Absolūta dominance cīņā pret Ukrainu devusi papildus pārliecību austriešiem. Zabicers rāda labu līmeni, pārlieku motivāciju pārpilns ir Marko Arnautovičs.

Prognozēju, ka Austrija spēs sastādīt problēmas Itālijas komandai un pratīs gūt vismaz vienus vārtus, tādējādi abas komandas būs precīzas.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.26
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84