Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālija grupu turnīru noslēgs ar minimālu panākumu

Roma, 19:00 @ 20.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien vairākām komandām sākas izšķirošās cīņas par vietu zem saules. Itālija sagrāvusi Turciju un Šveici ar 3:0, šodien būs favorīte arī mačā pret A grupā otrajā vietā esošo Velsu, bet mačs būs krietni grūtāks nekā pirmie divi, jo itāļi jau ir iekļuvuši 1/8 finālā, bet velsiešiem nepieciešams vismaz punkts, lai garantētu vietu playoff turnīrā.

Velsieši demonstrē labu spēli aizsardzībā, un ir ātri pretuzbrukumos. Arī Itālijai der neizšķirts, bet zaudējuma gadījumā var zaudēt pirmo vietu grupā.

Itāļi šī gada finālturnīrā vēl nav zaudējuši vārtus, bet paši spējuši sešas reizes sarūgtināt savus oponentus, tas parāda to, cik mobilizēta ir vienības aizsardzība. Neskatoties uz iepriekšējās spēlēs gūto vārtu skaitu, domāju, ka itāļi šodien nemetīsies pa galvu un kaklu uz priekšu, lai uzvarētu ar lielu rezultāta starpību.

Gaidāms, ka Itālijas treneris šodien laukumā nelaidīs arī pašus labākos, kas Velsai dos labāku iespēju pacīnīties ar turnīru lieliski sākušo komandu.

Prognoze: Itālija uzvar, bet tikai ar 1 vārtu pārsvaru. Piemēram 1:0.

Prognoze precīza: Itālijas uzvara 1:0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Itālijas panākums ar vienu vārtu pārsvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.15
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25